• 1000x265-myday
    Skvelé pohodlie a jednoduchá manipulácia - výnimočné jednodňové kontaktné šošovky
Špecifikácie produktu

Vlastnosti

  • Korekcia krátkozrakosti a ďalekozrakosti
  • Jedinečný materiál SmartSilicone™ obsahuje menej silikónu; v šošovke tak zostáva viac priestoru pre hydrofilné časti, vďaka ktorým sú kontaktné šošovky MyDay® - v porovnaní s inými silikón hydrogélovými jednodňovými šošovkami - mäkšie a jemnejšie.
  • Ochrana pred žiarením UVA a UVB*
  • Kontaktné šošovky s denným režimom výmeny

Materiál SmartSilicone™ - zásadný prevrat v chemickom zložení kontaktných šošoviek

Kontaktné šošovky MyDay® predstavujú medzi jednodňovými silikón hydrogélovými kontaktnými šošovkami ďalší vývojový stupeň. Ide o jediné kontaktné šošovky vyrobené z materiálu SmartSilicone™, ktorý sa stal zásadným zlomom v oblasti chemického zloženia šošoviek. Tento materiál zlučuje všetko, čo klientom zaručí dokonalý zážitok pri nosení šošoviek: maximálne pohodlie, jednoduchú manipuláciu, zdravotné výhody silikón-hydrogélu.

SmartSilicone™ zaručuje dostatočnú priepustnosť pre kyslík. Šošovky MyDay® obsahujú iba 4,4% silikónu – ide o najnižší podiel silikónu v jednodňových silikón-hydrogélových šošovkách, ktoré sú na trhu. Vďaka nižšiemu obsahu silikónu zostáva v šošovke viac priestoru pre hydrofilné časti materiálu, ktoré zvyšujú pohodlie nosenia kontaktných šošoviek. Nižší je aj modul pružnosti. Materiál je dostatočne jemný a mäkký a s výslednou kontaktnou šošovkou sa zároveň veľmi ľahko manipuluje.

Moderný dizajn kontaktných šošoviek MyDay® - prirodzený pocit pri nosení

Kontaktné šošovky MyDay® sa vyznačujú veľmi hladkým povrchom a zaoblenými okrajmi, ktoré ešte zvyšujú pohodlie a spokojnosť klienta a prispievajú k výrazne prirodzenému pocitu pri nosení, pretože pohyb očného viečka cez šošovku je úplne plynulý.
 
Vďaka účinnej ochrane pred UV žiarením kontaktné šošovky MyDay® napomáhajú udržiavať dlhodobé zdravie očí. UV filter kontaktných šošoviek MyDay® dokáže zadržať 85% žiarenia UVA a 96% žiarenia UVB.*  Rozšírte svoju ponuku o výnimočné jednodňové silikón hydrogélové kontaktné šošovky MyDay®. Ich používanie poskytne vašim klientom dokonalý zážitok a úplnú spokojnosť. 

* Upozornenie: Kontaktné šošovky s UV filtrom nie sú plnohodnotnou náhradou okuliarov absorbujúcich UV žiarenie, ako sú ochranné okuliare, ktoré absorbujú UV žiarenie, pretože nechránia celý povrch oka a jeho okolie. Klienti by mali naďalej používať okuliare pohlcujúce UV žiarenie podľa pokynov svojho očného lekára.

Technológia produktu

Podrobnosti o produkte

Materiál/obsah H2O
stenfilcon A / 54%
Ochrana proti UV žiareniu
Yes
Plán výmeny
Denne
Prenos kyslíka
100 Dk/t (at -3.00D)
Hrúbka
0.08 mm (central)
Zakrivenie
8.4
Priemer
14.2
Sférické dioptrie
od+6.00D do -10.00D
(krok po 0.50D od +5.00D a -6.00D)
Ochrana proti UV žiareniu
UVA/ UVB = 85% / 96%
Modul pružnosti (MPa)
0.4
Okrajová hrúbka (mm)
0.07
Manipulacné zafarbenie
Svetlomodré
Dk
80