• Pohodlie a manipulácia bez kompromisov pre výnimočné nosenie jednodňových jednorazových šošoviek.
Špecifikácie produktu

Vlastnosti

  • Zraková korekcia krátkozrakosti a ďalekozrakosti
  • Prevratná technológia Smart Silicone™ využíva menší obsah silikónu, vďaka čomu je v šošovkách viac priestoru na integrované kanály vlhkosti. Dosahuje sa tak optimálna mäkkosť šošoviek v porovnaní s ostatnými silikón-hydrogélovými jednodňovými jednorazovým
  • Ochrana pred UVA a UVB*
  • Jednodňové náhradné šošovky

Smart Silicone je prevratná revolučná technológia v odvetví šošoviek

Šošovky CooperVision® MyDay™ predstavujú silikón-hydrogélové jednodňové jednorazové šošovky vyššej úrovne. Šošovky MyDay totiž ako jediné využívajú technológiu Smart Silicone™, prevratné revolučné riešenie v odvetví šošoviek, ktorá spája všetko, čo vaši pacienti potrebujú na dosiahnutie výnimočne pohodlného nosenia jednodňových jednorazových šošoviek: pohodlie a manipuláciu bez kompromisov spolu so zdravotnými výhodami silikón-hydrogélu.
 
Technológia Smart Silicone optimalizuje priepustnosť kyslíka v šošovkách, ktoré obsahujú len 4,4 % silikónu – najnižší percentuálny obsah silikónu v silikón-hydrogélových jednodňových jednorazových šošovkách. Vďaka menšiemu obsahu silikónu vytvára technológia Smart Silicone v šošovkách viac priestoru na integrované kanály vlhkosti na dosiahnutie zmáčania podporujúceho pohodlie pri nosení. Zároveň umožňuje vytvorenie nižšieho modulu. Okrem toho poskytuje technológia Smart Silicone optimálnu mäkkosť a skvelú manipuláciu.

Vďaka pokročilému dizajnu sú šošovky príjemnejšie na dotyk

Pokročilý dizajn šošoviek MyDay s hladkým povrchom a oblými okrajmi ešte viac zvyšuje pohodlie a spokojnosť pacientov a je príjemnejší na dotyk, pretože sa očné viečka po šošovkách pohybujú hladko.
 
A s cieľom pomôcť dosiahnuť dlhodobé zdravie očí majú šošovky MyDay integrované ochranné* UV filtre zabraňujúce prieniku 85 % UVA a 96 % UVB žiarenia.
 
Rozšírte svoju ponuku o kontaktné šošovky MyDay. Predstavujú silikón-hydrogél vyššej úrovne a poskytujú všetko, čo vaši pacienti potrebujú na dosiahnutie výnimočne pohodlného nosenia jednodňových jednorazových šošoviek.

* Upozornenie: Kontaktné šošovky absorbujúce UV nie sú náhradou za ochrannú očnú optiku absorbujúcu UV, ako sú ochranné okuliare absorbujúce UV alebo slnečné okuliare, pretože nepokrývajú úplne oči ani okolie. Pacienti by mali naďalej používať očnú optiku absorbujúcu UV žiarenie podľa pokynov.

Technológia produktu

Podrobnosti o produkte

Materiál/obsah H2O
stenfilcon A / 54.00%
Ochrana proti UV žiareniu
Yes
Plán výmeny
Denne
Prenos kyslíka
100 Dk/t (at -3.00D)
Hrúbka
0.08 mm (central)
Zakrivenie
8.4
Priemer
14.2
Sférické dioptrie
od+6.00D do -10.00D
(krok po 0.50D od +5.00D a -6.00D)
Ochrana proti UV žiareniu
UVA/ UVB = 85% / 96%
Modul pružnosti (MPa)
0.4
Okrajová hrúbka (mm)
0.07
Manipulacné zafarbenie
Svetlomodré
Dk
80