Avaira Vitality™

  • Všetky vynikajúce vlastnosti kontaktných šošoviek Avaira® a ešte niečo navyše.
Špecifikácie produktu

Vlastnosti

  • Prirodzená zmáčavosť pre dlhotrvajúce pohodlie
  • Silikón hydrogélový materiál
  • Nízky modul pružnosti a vysoké Dk vhodné pre všetkých
  • Systém na neutralizáciu sférických aberácií
  • NOVÉ Vyššia ochrana vďaka UV filtru 1. triedy(1)
  • NOVÉ Vyšší obsah vody

Kontaktné šošovky pre dlhodobé pohodlie 

Kontaktné šošovky Avaira Vitality ponúkajú jednoduché používanie, ostré a jasné videnie a všetky ďalšie vlastnosti obľúbené u šošoviek Avaira®, navyše ešte s vyšším obsahom vody v materiáli a vylepšeným UV filtrom, ktorý patrí do 1. triedy ochrany(2). A to všetko za rovnakú cenu. 

Prirodzene zmáčavé
Silikón hydrogélový materiál tretej generácie použitý na kontaktné šošovky Avaira Vitality je prirodzene zmáčavý bez dodatočných povrchových úprav. Táto vlastnosť spolu s vyšším obsahom vody v materiáli šošoviek Avaira Vitality zabezpečuje vysokú mieru pohodlia pri ich celodennom nosení.

 

Lepšia UV ochrana(3)

Ultrafialové (UV) žiarenie môže byť ľudskému oku nebezpečné. Uvádza sa jeho podiel na rozvoji katarakty a ďalších vážnych postihnutí oka(4). Preto kontaktné šošovky Avaira Vitality teraz ponúkajú UV filter 1. triedy, ktorý účinne blokuje viac ako 90% UVA a 99% UVB žiarenia(5) a poskytuje tak vyššiu úroveň ochrany očí vašich klientov.

Jednoduché použitie. Ľahký prechod.
Kontaktné šošovky Avaira Vitality ponúkajú všetko, čo máte radi na šošovkách rodiny Avaira®. To znamená, že ich prispôsobenie je veľmi jednoduché a prechod existujúcich klientov používajúcich kontaktné šošovky Avaira® je bezproblémový. Šetríme tak váš čas i čas vašich klientov.

Ponúknite svojim klientom kontaktné šošovky Avaira Vitality. Prechod klientov na lepší produkt je veľmi jednoduchý.

(1) Upozornenie: kontaktné šošovky s UV filtrom nie sú plnohodnotnou náhradou okuliarov absorbujúcich UV žiarenie, ako sú ochranné okuliare alebo slnečné okuliare, pretože nechránia celý povrch oka a jeho okolie. Preto aj naďalej používajte okuliare absorbujúce UV žiarenie podľa odporúčania vášho očného špecialistu.
(2) Upozornenie: kontaktné šošovky s UV filtrom nie sú plnohodnotnou náhradou okuliarov absorbujúcich UV žiarenie, ako sú ochranné okuliare alebo slnečné okuliare, pretože nechránia celý povrch oka a jeho okolie. Preto aj naďalej používajte okuliare absorbujúce UV žiarenie podľa odporúčania vášho očného špecialistu.
(3) Upozornenie: kontaktné šošovky s UV filtrom nie sú plnohodnotnou náhradou okuliarov absorbujúcich UV žiarenie, ako sú ochranné okuliare alebo slnečné okuliare, pretože nechránia celý povrch oka a jeho okolie. Preto aj naďalej používajte okuliare absorbujúce UV žiarenie podľa odporúčania vášho očného špecialistu.
(4) http://www.aoa.org/patients-and-public/caring-for-your-vision/uv-protection/uv-protection-with-contact-lenses?sso=y
(5) Upozornenie: kontaktné šošovky s UV filtrom nie sú plnohodnotnou náhradou okuliarov absorbujúcich UV žiarenie, ako sú ochranné okuliare alebo slnečné okuliare, pretože nechránia celý povrch oka a jeho okolie. Preto aj naďalej používajte okuliare absorbujúce UV žiarenie podľa odporúčania vášho očného špecialistu.

Technológia produktu

Podrobnosti o produkte

Ochrana proti UV žiareniu
Yes