• 1000x265-clariti
Špecifikácie produktu

Vlastnosti

  • Korekcia krátkozrakosti a ďalekozrakosti
  • Vyrobené zo silikón-hydrogélu
  • Prinášajú vynikajúce celodenné pohodlie
  • Ochrana proti UVA a UVB žiareniu(1)
  • Jednodňové kontaktné šošovky

Výhody jednodňových silikón-hydrogélových tórických šošoviek

Šošovky clariti 1 day toric umožňujú vašim klientom s astigmatizmom užívať si pohodlie jednodňových kontaktných šošoviek a výhody silikón-hydrogélu.
 
Tento výrobok získal prestížne ocenenie Kontaktné šošovky roka na Optician Award v roku 2012(2). Jedná sa o jediné dnes dostupné jednodňové silikón-hydrogélové kontaktné šošovky na korekciu astigmatizmu. Nosenie silikón-hydrogélových šošoviek prinesie vašim klientom belšie oči a je pre nich prospešnejšie aj zo zdravotného hľadiska(3). Kontaktné šošovky Clarity 1 day tiež zaisťujú dostatočný prísun kyslíka na pokrytie 100% potrieb rohovky(4). V skutočnosti dokonca umožňujú prístup väčšieho množstva kyslíka k oku, než sa odporúča(5), a to v celej ploche šošovky. Upevňujú tak zdravie očí užívateľov.

V rámci vašej praxe iste oceníte, že u týchto šošoviek je k dispozícii najširší rozsah parametrov zo všetkých jednodňových šošoviek. Môžete ich tak odporučiť väčšiemu počtu vašich klientov.

Technológia WetLoc ™ - záruka celodenného pohodlia

Šošovky clariti 1 day toric využívajú technológiu WetLoc™. Výrobný proces, na konci ktorého stoja hydrofilné šošovky s optimálnou zmáčavosťou.
 
WetLoc ™ je technológia nevyžadujúca povrchovú úpravu šošoviek. Mení štruktúru hydrofóbnych molekúl silikónu tak, že sa z nich stávajú molekuly hydrofilné. Výsledné šošovky prirodzene priťahujú a pevne viažu molekuly vody na povrch šošovky. Táto technológia je tiež zárukou nepretržitej zmáčavosti šošoviek po celú dobu nosenia. Šošovky obsahujú vyššie percento vody(6) a klienti sa tak môžu tešiť z vynikajúceho pohodlia počas celého dňa.

Informujte svojich klientov o výhodách šošoviek clariti 1 day Toric. Ide o jediné jednodňové silikón-hydrogélové šošovky pre korekciu astigmatizmu, dostupné v najširšom rozsahu parametrov.

1 Upozornenie: Kontaktné šošovky absorbujúce UV nie sú náhradou za ochrannú očnú optiku absorbujúcu UV, ako sú ochranné okuliare absorbujúce UV alebo slnečné okuliare, pretože nepokrývajú úplne oči ani okolie. Pacienti by mali naďalej používať očnú optiku absorbujúcu UV žiarenie podľa pokynov.
2 Cena Optician, poprednej optometrickej publikácie v Spojenom kráľovstve, na základe hlasovania poroty pozostávajúcej z uznávaných poskytovateľov starostlivosti o oči v Spojenom kráľovstve.
3 Podľa zistených údajov sú pri nosení šošoviek clariti 1 day oči belšie ako pri nosení šošoviek 1-DAY ACUVUE® MOIST®.
4 Brennan N. A. Beyond Flux: Total Corneal Oxygen Consumption as an Index of Corneal Oxygenation During Contact Lens Wear. Investigative Ophthalmology & Visual Science. 2005; 82:467–472.
5 Holden B. A., Mertz G.W. Critical oxygen levels to avoid corneal edema for daily and extended wear contact lenses. Investigative Ophthalmology & Visual Science. 1984; 25:1161.
6 Základný obsah vody podľa vyhlásenia výrobcu.

Podrobnosti o produkte

Ochrana proti UV žiareniu
Yes