Zrak a životný štýl

Od každodennej rutiny cez každoročné oslavy, hranie športov až po dovolenku v zahraničí, to všetko vnímate svojimi očami.

Užitočné tipy, slová múdrosti a zábavné nápady

Váš jedinečný životný štýl ovplyvňuje mnohé rozhodnutia, ktoré robíte každý deň. Čo si oblečiete. Čo si dáte na jedenie. Aktivity, ktoré robíte. Vaše voľby v týchto oblastiach, rovnako ako mnoho iných vecí, vytvárajú to, čím ste.

Život je to, čo to robíte — a my vám chceme pomôcť vyťažiť zo života maximum! Nižšie nájdete kolekciu zaujímavých a užitočných článkov o rôznych témach týkajúcich sa zraku a životného štýlu: zdravie očí, šport a cvičenie, tipy na mejkap pre používateľov kontaktných šošoviek a oveľa viac.

Zrak a životný štýl

Tipy na ochranu zdravia vašich očí

Vaše oči patria medzi najzraniteľnejšie časti vášho tela, preto potrebujú vašu starostlivosť a pozornosť, aby bol váš zrak čo najlepší.

Article

Módna očná optika

Tu sú niektoré z najnovších trendov v oblasti okuliarov a informácie o tom, ako sa starať o svoje oči a zároveň vyzerať dobre.

Article

Športová očná optika

Existujú rôzne typy športových okuliarov navrhnutých tak, aby nielenže pomáhali chrániť vaše oči a zrak, ale aby zlepšili váš výkon.

Article

Športy a kontaktné šošovky

Športujete, ale potrebujete korekciu zraku? Kontaktné šošovky na predpis vám môžu pomôcť dosiahnuť víťazstvo.

Article

Plávanie s kontaktnými šošovkami

Rozmýšľate nad plávaním s kontaktnými šošovkami? Nerobte to – a to hneď z niekoľkých dobrých dôvodov.

Article