CooperVision Expert

CooperVision Expert
 
Revolučná technológia pre zdravie a pohodlné nosenie
 
Korekcia zraku pri krátkozrakosti alebo ďalekozrakosti
 
Praktické jednodenné nosenie
 
Súčasne vysoká priepustnosť kyslíka k oku, vysoká hydratácia a jemnosť šošovky
 
Filter chrániaci pred UVA a UVB* žiarením
 
Pohodlie bez kompromisov vďaka vysokému obsahu vody v šošovke
 
Priedušnosť moderného silikón-hydrogélového materiálu, aby vaše oči mali dostatok kyslíka a zostali jasné a biele
 
Jednoduché nasadzovanie a vyberanie
 
Sú to šošovky, ktoré si ľahko nasadíte a môžete na ne až do konca dňa zabudnúť
Vyskúšali ste už veľa druhov kontaktných šošoviek, ale stále hľadáte ideálne riešenie?

Každý deň sú vaše oči vystavované skúškam za najrôznejších podmienok: pred počítačom, v klimatizovaných a vykurovaných miestnostiach, v meniacich sa atmosférických podmienkach? Vaše kontaktné šošovky musia udržiavať krok s týmito zmenami, prispôsobovať sa im, a tým pádom zaručovať pohodlie a slobodu v akejkoľvek situácii.

Ultrafex Opti 1 Day sú prémiové jednodenné silikón-hydrogélové kontaktné šošovky v ponuke spoločnosti CooperVision, ktoré boli navrhnuté pre zdravie a výnimočné pohodlie. Oční špecialisti odporúčajú tieto šošovky obzvlášť osobám, ktoré rovnako ako vy žijú v rýchlom tempe a potrebujú korekciu krátkozrakosti alebo ďalekozrakosti.

Nasadením každý deň čerstvého páru kontaktných šošoviek Ultraflex Opti 1 Day doprajete svojim očiam hygienu, zdravie a optimálne podmienky a sebe úsporu času a pohodlie, ktoré si zaslúžite.

Kontaktné šošovky Utraflex Opti 1 Day sú dokonale hydratované, a preto poskytujú vašim očiam prirodzené zvlhčenie. Tým sa vyhnete pocitu sucha a podráždeniu očí. Jednorazové používanie zaručuje každý deň čisté kontaktné šošovky a chráni tak vaše oči pred vplyvom usadenín, ktoré sa pri dlhodobejšom používaní môžu hromadiť na ich povrchu.

Ultraflex Opti 1 Day sa vyznačujú veľmi dobrou priepustnosťou kyslíka. Umožňujú neustále dostatočné zásobenie rohovky kyslíkom, takže vaše oči zostávajú jasné a biele aj na konci veľmi náročného dňa.

Ultraflex Opti 1 Day sú výnimočne jemné a pružné. Pokročilá konštrukcia, hladký povrch a zaoblené okraje spôsobujú, že si ani neuvedomujete, že máte kontaktné šošovky na očiach.

Kontaktné šošovky Ultraflex Opti 1 Day sú tiež vybavené UV* filtrom. Ten spolu so slnečnými okuliarmi pomáha chrániť váš zrak pred škodlivým žiarením, čo vám umožní dlhodobo udržiavať zdravie očí.

Unikátne vlastnosti Ultraflex Opti 1 Day poskytujú vysoké pohodlie bez kompromisov, od rána až do neskorého večera.

Vďaka nim už nemusíte voliť medzi dokonalou korekciou zrakovej chyby a zdravím, bezpečnosťou a pohodlím.

Kontaktné šošovky Opti 1 Day sú v ponuke vo sférickom a torickom vyhotovení (kontaktné šošovky určené na korekciu astigmatizmu).

 

* POZOR: Kontaktné šošovky s UV filtrom nie sú náhradou za používanie slnečných okuliarov alebo ochranných okuliarov s UV filtrom, pretože plne nezakrývajú oči a oblasti okolo očí. Klienti by mali pokračovať v používaní okuliarov s UV filtrom v súlade s odporúčaniami.

Prečítajte si naše pokyny na používanie